Hopp til innhold

Fischerrennet 2019

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nittedal Sørli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 120
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Barstad, Mons Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Audun Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grue, Øyvind Andreas Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndal, Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gunnes, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustoft, Tallak Buset Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsen-Zeybek, Troy Efe Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylund, Niclas Andre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Onstad-Mathisen, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Eiven Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weldingh, Jacob Wam Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øynebråten, Ask Legolas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ask, Maurits Olsen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blokkum, Oscar Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Nils Olav Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye-Ribaut, Amund Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Døving, Hilmar Emanuel Søyset Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, David André Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simble, Theodor Nguyen Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skara, Emil Brekke Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Aksel Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stamnes, Sigurd Orderdalen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Amund Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkom, Emil Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bækkevold, David Nergård Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Didriksen, Lorang Brørs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernæs, Thormod Mathias Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Paulus Elias Weydahl Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsveen, Andreas Breistrand Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scott, Markus Steen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skage, Eirik Setsaas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Estin Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøtun, Herman Max Haarberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teie, Mathias Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tevik, Jakob Meinert Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Willersrud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobber, Even Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestjord, Magnus Seland Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rzewuski, August Johannes Pedersen Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svarva-Juven, Helge Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Henrik Hansen Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ask, Sivert Olsen Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustafsson, Eirik Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Morten Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrsveen, Iver Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen, Mikkel Moltzau Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Lauritz Svinø Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Albert Alexander Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansél, Jonas Winther Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Joakim Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedrelid, Edvard Johan Dahle Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schanche, Christian Røstad Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valen-Sendstad, Aksel Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Neo Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Kasper Traa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arntsen, Vetle Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Casby, Liam Michèal Langer Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jøsendal, Njål Eine Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlshaugen, Amund Bakken Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Karl Martin Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartsund, Fillip Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teie, Sander Larssen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingan, Max Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Feet, Tuva Marie Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Kajsa Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mandt, Karoline Lisabeth Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mitacek, Maren Nordgård Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svarva-Juven, Solveig Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Valen-Sendstad, Alma Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Nora Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brencena, Beate Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravås, Malin Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christina Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malvik, Kristina Skjåkødegård Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen, Aurora Melhus Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordås, Nadine Hansen Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Julie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Idun Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Kaia Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørvig, Malin Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Enya Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Astri Hauge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Isabell Stjern Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Maiken Christine Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedrelid, Stella Victoria Dahle Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Marie Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Forberg, Bjørn Anders Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Ella Sofie Gudim Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Synne Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malde, Aurora Kjøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsdal, Hedda Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkom, Nora Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Hedda Victoria Jansson Klubb Frogner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lærdahl, Cathrine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mathea Edle Rundgren Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Thea Natalie Nysæter Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Woll, Fride Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjanes, Eileen Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brouwer, Frøya Horten Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Kaisa Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Eline Brattegaard Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgo, Anna Hoff Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brynestad, Sarah Nathalie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gabrielsen, Ella Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hippe, Hedda Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Tone Elise Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jahr, Julie Hjulstad Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalleberg, Nora Bordal Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nurmi, Laura Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Emilie Skau Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smidt, Julie Fevang Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stamnes, Silje Orderdalen Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Veitsle, Jenny Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Anna Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen, Mia Moltzau Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Didriksen, Leah Brørs Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fartum, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gravås, Emilie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakestad, Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Elvida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernæs, Synnøve Helene Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Leah Brooklynn Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malvik, Louise Skjåkødegård Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mitacek, Mette Nordgård Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmen, Amanda Melhus Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordås, Emine Hansen Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyseth, Bertine Holund Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skara, Fride Brekke Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeie-Lebreux, Emily Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Eileen Nordbø Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Willersrud, Marie Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Woll, Eline Glømmi Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snortheim, Stine-Marie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helsør, Einar Fjeld Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Samuel Heimly Klubb Harestua IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP