Hopp til innhold

Njårdrennet 2019

Vi ønsker velkommen til det tradisjonsrike Njårdrennet i Holmenkollen. Stilarten er klassisk. De eldste vil starte først. Du finner startlister, resltatlister, løypekart osv på http://www.njardrennet.no/ . I tillegg så har vi en "levende" facebook side hvor vi vil dele sosial informasjon om rennet og her kan du også stille spørsmål : https://www.facebook.com/njaardrennet. Njårdrennet inngår i SNØ Cup (15-16 åringer).

  • Når: 03.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Sørkedalsveien 106 0378 OSLO
  • Telefon: 93418714
  • E-post: info@njaard.no
  • Kontonummer: 15031446942
  • Hjemmeside: http://www.njardrennet.no
  • TD: Kenneth Hugo Sjåfjell
  • Rennleder: Morten Dybdahl

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarseth, Sigurd Osberg Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aaseth, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Sigve Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørum, Emil Andreas Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egner, Jakob Weider Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engløk-lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grosch, Frikk Solbakken Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernes, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrbø, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith-Hedemark, Harald Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stave, Oliver Varslot Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersson, Nils Oscar Nygaard Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Max Vethe Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Vatne Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhagen-Karlsen, Morten Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plünnecke, Viktor Martinsen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisegg, Jørgen Holbø Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westad-davidsen, Evan Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wullum, Magnus Storhaug Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth, Philip Rogdar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørn, Eivind Njåstad Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enebakk, Martin Andre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstad, Pål Mathis Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urdahl, Hauk Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Sigurd Sondresen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bors, Jonas Béla Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trommer, Felix Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Setskog IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plünnecke, Bendik Martinsen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Ola Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Mathias Buskerud Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Petter Lind Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grosch, Theo Solbakken Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pegg, Fredrick James Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slagsvold, Jens Peder Lillerud Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgjerd, Trym Valvik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestengen, Sebastian Anders Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Carl Victor Nygaard Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barth-Kristoffersen, Lars Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endresen, Håkon Iver Stendahl Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Thomas Ottesen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Ludvig Nielsen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellesø, Eskil Johan Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Erik Høyem Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hicken, Henrik Justus Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovda, Felix Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langseth, Bastian Adler Østli Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Karl Henrik Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvstad, Theodor Poul Sponland Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Aksel Hay Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletvold, Martin Eriksen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sverre, Sebastian Libæk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tidemann, Kasper Hart Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Jesper Leganger Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valio, Aksel Johannes Sætnan Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grydeland, Sofie Aasen Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Madeleine Ræder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høistad, Victoria Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Oline Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauring, Ada Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Jenny Lucie Langaard Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Julie Fiskaa Klubb Fet Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Inger Lilli Rønning Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Kristine Skårderud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arndt, Oda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danbolt, Sofie Rebekka Børve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Mia Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovda, Gabriella Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Mie Christiane Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Minsås, Thea Kristine Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiten, Bettina Strande Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolén, Martine Bjarøy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønneberg, Ingrid Moe Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Jenny Berger Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Hermine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slagsvold, Solveig Lillerud Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallenius, Helene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barth-Kristoffersen, Anna Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bostad, Helena Skree Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilsen, Vilde Ingeborg Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høistad, Celine Maaseide Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jahrmann, Fride Gjelsvik Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrbø, Maria Isabelle Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slungaard, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Annicken Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falkenstein, Julie Christensen Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halstensen, Anine Skjæret Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Kaisa Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Salut, Ronja Berner Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Catharina Da Silva Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pegg, Annalie Isla Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Qvigstad, Julie Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm-Gundersen, Kaja Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trunova, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnstad, Hermine Johanne Malt Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bostad, Julie Skree Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bredmose, Ingrid Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brevik, Kajsa Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dreiseitlova, Magdalena Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esaiassen, Vida Danyela Fernandes Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Leona Aurdal Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glad-Pilskog, Katja Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jalland, Emma Louise Osnes Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leonard, Rebecca Maria Thams Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe-helgesen, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ornum, Henny Bertine Swensson Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pegg, Kirsten Elisabeth Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rødsand, Kaia Thorsby Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Lilja Sofie Kvikne Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Ingrid Charlotte Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schnell, Amalie Elisabeth Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tanderø, Selma Skaare Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Hermine Aass Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Henriette Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werner-Hjelmeland, Charlotte Alise Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheim, Stine-Marie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsstuen, Oscar Henrik Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waalen, Peder Tinius Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Einar Mathias Teigen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB Scanpix