Hopp til innhold

Rulleskirennet Holeklassikeren

se Holeklassikeren på facebook

  • Når: 08.10.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Svendsrud/Røyse
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.10.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse J 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.10.2017 Klasse Menn Senior-10 km Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 11-12 - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eng, Tov Klubb Vestfossen IF Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles

G 13-14 - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gravseth, Kim Ulrik Bockmann Klubb Holeværingen IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles

G 15-16 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles

J 11-12 - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11-12 Øvelse 5 km klassisk felles

J 13-14 - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gåsbakk, Dorthea Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 13-14 Øvelse 5 km klassisk felles

J 15-16 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 15-16 Øvelse 10 km klassisk felles

K 17-18 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andenæs, Juni Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Laeskogen, Dina Klubb Holeværingen IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Morlandstø, Silje Klubb Hokksund IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorvaldsen, Mia Finjarn Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitnes, Kari Vikhagen Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17-18 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Vestfossen IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jensen, Håkon Trolldalen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Frank Alaerts Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andreassen, Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andreassen, Pål Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Berghagen, Lars Klubb Ådal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brøvig, Henrik Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fischer, Atle Andre Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fjeld, Øyvind Moen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gifstad, Thomas Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gjerdalen, Tord Asle Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gundersen, Thomas Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Horn, Henrik Christian Klubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kardin, Oskar Klubb Holeværingen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kringhaug, Richard Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lyngar, Knut Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Martinussen, Frode Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nygaard, Andreas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rasch-Halvorsen, Einar Mathias Teigen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skilbred, Henning Christoffer Klubb OPIL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Thorsrud, Eirik Klubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Walseth, Ørjan Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB Scanpix