Hopp til innhold

Utleirarennet

Klasser/distanser: Fristil, G/J 8 år: 400 m. G/J 9-10 år: 800 m. G/J 11-12 år: 1,2 km. G/J 13-14 år: 2 km. G/J 15-16 år: 3 km. Utøvere med funksjonshemming deltar i ordinære årsklasser. Alle klasser med unntak av G/J 8 år går flere korte runder som er innom stadion en eller flere ganger.

  • Når: 13.02.2016
  • Oppstart: 10:30
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Berggren, Vetle Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Bragstad-Larsen, Andreas Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fløvig, Ottar Aleksander Houge Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Sondre Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Olsøybakk, Konrad Haugsdal Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Smestad, Fredrik Aarflot Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Ulsund-Holm, Julian Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Weidemann, Brage Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse Fellesstart

G 11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Petter Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Aunhaug, Roy Ståle Kjønsvik Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Grimsbu-Ness, Herman Fredrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Krogsrud, Oskar Falk-Larssen Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Mostad, Magnus Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Småøien, Morgan Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Tronsaune, Jon Arne Engan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse Fellesstart

G 12 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Jacob Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Bragstad-Larsen, Marius Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Fjørtoft, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, David Shan Lyngmo Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Kristian Rønning Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Røyrvik, Ruben Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Skauge, Kasper Hoel Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Weidemann, August Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse Fellesstart

G 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Bjørkvik, Julian Mælan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Didriksen, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Halsli, Jon Martin Augustsen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Lesund, Bendik Melling Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Qvigstad, Lasse Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Sivertsvoll, Emil Johansen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart

G 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Aune, Vegard Lundteigen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Eriksen, Erik Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Gåsø, Oskar Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Jermstad, Even Tvedt Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Ofstad, Stian Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Remseth, Kasper Eggen Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Røsbjørgen, Anders Nyhus Klubb Flå IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Solaas, Hermann Andreas Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart

G 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Gjetø, Sander Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Melhus, Amund Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart

G 16 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Løberg, Stian Eian Klubb Nidelv IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart

G 8 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Eggen, Jonatan Kolstad Klubb Klæbu IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Skikstein, Simen Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Øijord, Anders Myklebust Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse Fellesstart

G 9 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlstrøm, Erlend Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Aune, Marcus Fjærli Klubb Bratsberg IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Aune, Christian Klubb Utleira IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Brurok, Oskar Klubb Utleira IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Oddebug, Håkon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Onarheim, Helmer Brodtkorb Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Qvigstad, Magnus Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Rygh, Noah Moseng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Skikstein, Herman Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Wold, Marius Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse Fellesstart

J 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Keiseraas, Synne Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kleveland, Elise Woie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Marsi, Lena Jinthe Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Øijord, Andrea Myklebust Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse Fellesstart

J 11 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Amundsen, Ida Tangvik Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Dahl, Malin Smevik Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Eggen, Kristina Kolstad Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Idriz, Ema Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse Fellesstart

J 12 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Tyra Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Fremo, Ane Klubb Øverbygda IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, Åse Glomstad Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Kleveland, Inger Marit Woie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Listhaug, Jenny Marvel Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Olsøybakk, Ragnhild Haugsdal Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 12 år Øvelse Fellesstart

J 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Sofie Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Andresen, Emilie Søderholm Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Knutzen, Marie Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Røset, Kari Isabel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Wiig, Christina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart

J 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Olsøybakk, Ingeborg Haugsdal Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart

J 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart

J 16 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Fagrell, Hanna Kristine Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Kvernvik, Thea Helen Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Mestvedt, Thale Bergdal Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Nilsen, Elise Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Standal, Mia Kristin Dyrhaug Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart

J 8 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Johansen, Live Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Moe, Malin Brokhaug Klubb Utleira IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse Fellesstart

J 9 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossland, Inga Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Gåsø, Stina Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Korsnes, Vilde Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Krogsrud, Wilma Falk-Larssen Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Rønne, Thea Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Skauge, Kajsa Hoel Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Børsa IL Klasse J 9 år Øvelse Fellesstart
NIF-EPI02, 02
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP