Hopp til innhold

Midt-Norsk mesterskap

Lørdag er distansene 6 km klassisk for j/G 15-16 år.

  • Når: 30.1 - 31.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Surnadal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Einmo, John Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Håvard Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Snorre Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Sindre Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysgård, Magnus André Myklebust Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Resell, Nils Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Smevik, Adrian Barstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokdahl, Snorre Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brørs, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Einmo, John Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Græsli, Håvard Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haug, Snorre Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjellås, Sindre Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lysgård, Magnus André Myklebust Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Resell, Nils Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Smevik, Adrian Barstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stokdahl, Snorre Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Vegard Lundteigen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eithun, Håkon Lien Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Erik Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjerstad, Martin Bolme Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjerstad, Edvard Bolme Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Halsan, Martin Ditløv Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hustvedt, Erling Eide Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jermstad, Even Tvedt Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Even Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngstad, Martin Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Meås, Eskil Lystad Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ofstad, Stian Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokstad, Tobias Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røsbjørgen, Anders Nyhus Klubb Flå IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skirstad, Magnus Gangaune Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solaas, Hermann Andreas Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aune, Vegard Lundteigen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eithun, Håkon Lien Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eriksen, Erik Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fjerstad, Martin Bolme Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fjerstad, Edvard Bolme Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Halsan, Martin Ditløv Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hustvedt, Erling Eide Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jermstad, Even Tvedt Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lien, Even Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lyngstad, Martin Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Meås, Eskil Lystad Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ofstad, Stian Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rokstad, Tobias Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røsbjørgen, Anders Nyhus Klubb Flå IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solaas, Hermann Andreas Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brimi, Ulrik Olsen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekren, Jørgen Vingen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Havdal, Fredrik Skånø Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kringhaug, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Amund Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Eirik Sorger Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstad, Lars Ivar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve, Fredrik Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbyhaug, Peder Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Brimi, Ulrik Olsen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Ekren, Jørgen Vingen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Havdal, Fredrik Skånø Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Kringhaug, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Melhus, Amund Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Kristoffer Borg Klubb Yrjar, IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Olsen, Eirik Sorger Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Sandstad, Lars Ivar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Østbyhaug, Peder Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse annet

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Martin Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaslund, Øyvind Klubb Fjellørnen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Eithun, Roger Lien Klubb Nor, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Iver Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Halset, Andreas Striger Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Jo Skogåstrø Klubb Ålen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngstad, Jørgen Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysholm, Matias Næss Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røsbjørgen, Jan Magnus Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svergja, Erlend Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Unsgård, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Johan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Martin Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Aaslund, Øyvind Klubb Fjellørnen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Fremstad, Iver Overgård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Gunnes, Håkon Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Halset, Andreas Striger Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Jensås, Jo Skogåstrø Klubb Ålen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Lyngstad, Jørgen Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Lysholm, Matias Næss Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Røsbjørgen, Jan Magnus Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Svergja, Erlend Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Søraas, Morten André Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Sørløkken, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Unsgård, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Veske, Johan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Wang, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse annet

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasly, Sofie Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Emilie Søderholm Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtan, Tiril Moan Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Marie Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Malin Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiten, Serine Skogeng Klubb Emblem IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Christina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aasly, Sofie Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Andresen, Emilie Søderholm Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grøtan, Tiril Moan Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Knutzen, Marie Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opdahl, Malin Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reiten, Serine Skogeng Klubb Emblem IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wiig, Christina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattreit, Ida Larsen Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Kari Elise Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulseth, Ingrid Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ronglan, Louise Klubb Ronglan IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Ingeborg Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattreit, Ida Larsen Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jørstad, Kari Elise Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kulseth, Ingrid Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ronglan, Louise Klubb Ronglan IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øksnes, Ingeborg Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Emilie Margret Walbye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosvold, Tina Wei Hoel Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Striger, Celina Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Silje Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Westöö, Marthe Andrea Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wigum-Karlsen, Sanna Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østhus, Marit Klubb Nor, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Folstad, Nora Buseth Klubb Singsås IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Mikkelsen, Emilie Margret Walbye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Rosvold, Tina Wei Hoel Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Striger, Celina Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Westöö, Marthe Andrea Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse annet
Navn Wigum-Karlsen, Sanna Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse annet

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagrell, Hanna Kristine Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Anna Sofie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Maria Felicia Eide Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernvik, Thea Helen Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Iris Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Resell, Berit Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Mia Kristin Dyrhaug Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Fagrell, Hanna Kristine Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Jørstad, Anna Sofie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Kaasbøll, Maria Felicia Eide Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Kvernvik, Thea Helen Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Larsen, Signe Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Mæhlumsveen, Iris Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Elise Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Resell, Berit Nordsæter Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Standal, Mia Kristin Dyrhaug Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP