Hopp til innhold

Biborennet 2016 - KM Sprint fri

IL Ivrig inviterer til KM Sprint 2016 - Biborennet, fristil. Sted er Bibo Idrettspark, Re Kommune. Etter en god kuldeperiode har vi nå produsert mye kunstsnø, og sammen med nysnø blir det strålende forhold på Bibo idrettspark. Garderober/kiosk/varmestue i Vålehallen i tilknytning til start/målområdet. Parkering på stadion og ved Våle Samfunnshus. EMIT tidtaking.

  • Når: 16.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bibo Idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 16.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 16.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 16.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Sarah Valen Klubb Melum IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri

FH Menn junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eilerås, Isak Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Eric Ringbakken Klubb Bamble IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hordvei, Iver Jonstang Klubb Heddal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nalum, Ole-Herman Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Victor Klubb Skoppum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Herman Klubb Hauken, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skøtt, Thor Magnus Tvile Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Lars Christian Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Syver Klubb Skoppum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørbæk, Eirik Andreas Klubb Melum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Martin Klubb Kvelde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Greibrok, Tor Klubb Skade, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Magnus Christensen Klubb Nordre Sande IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Berger Klubb Nordre Sande IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørnsen, Sander Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Oliver Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Martin Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Boas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sortåsløkken, Elias Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stensholt, Martin Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakås, Brage Solvang Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Daniel Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Friis, Jacob Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen-Sukke, Jørgen Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holløkken, Martin Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebretsen, Mikkel Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldaas, Martin Larsen Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Stokke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Jesper Borge Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nome, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Oppedal, Victor Hoff Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Henrik Krogstad Klubb Nanset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersvold-Foss, Birk Sigfred Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Casper Klubb Skoppum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Kvelde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torjuul, Fredrik Johan Olsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Årland, Johannes Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Mahn Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Bo Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Askjer, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blomdahl, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brattbakk, Petter Bye Klubb Kvelde IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elvegård, Fredrik Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Truls Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Himberg, Marius Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldal, Christoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kodial, Jatin Singh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Liland, Jostein Henri Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nåtedal, Sander Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ormar, Peder Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tinus Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Petter Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Riis, Martin Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Kristoffer Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Alnæs, Benjamin Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Andreas Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Arvesen, Kristian Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holløkken, Jonas Ofte Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hustuft, Jonathan Kragemo Klubb Kvelde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Markmanrud, Magnus Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Ola Klubb Kvelde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schulstok, Peter Rønnestad Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Kvelde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Troneng, Eskil Klubb Skoppum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Weseth, Sondre Klubb Hof IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bild, Linus Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Ludvig Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eilerås, Emil Klubb Stokke IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heierstad, Johannes Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tarjei Stavnes Klubb Siljan IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sortåsløkken, Henrik Alexander Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austjord, Per Hansen Klubb Fyresdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Jakob Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Henrik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Granstrøm, Erland Røimål Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, William Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Sigurd Bakken Klubb Nanset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Sivert Klubb Hauken, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjertaas, Marcus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hordvei, Mathias Jonstang Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Audun Melby Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Claus Adrian Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Stokke IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kolderup, Håkon Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Didrik Riis Klubb Stokke IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Jonathan Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Morten Roligheten Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Jens Matias Klubb Hauken, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, Aron Mathisen Klubb Botne SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Langslet, Rasmus Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Årland, Samuel Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørang, Gustav Norman Bøhle Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Husemoen, Syvert Othilius Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Sondre Sjøvold Klubb Nanset IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løvdok, Alexander Godø Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rief Armo, Ivar Øivindsson Klubb Skoppum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Semb, Emil Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Jenny Elise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Elvegård, Malin Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Ragne Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skavhellen, Othilie Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Kvelde IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lilleba Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørang, Fran Hermine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Borge-Moe, Linnea Klubb Botne SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Sigrid Bakken Klubb Nanset IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Malin Sjøvold Klubb Nanset IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Løvik, Maren Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skøtt, Emma Tvile Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stanger, Hannah Klubb Botne SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Suhrke, Tiril Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søyland, Ingrid Tuft Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bø, Sigrid Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Husemoen, Antonea Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Ida Marie Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haustveit, Mina Sofie Sande Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Elin Katrine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Anneli Brandvold Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Andrine Klubb Hauken, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørvik-Hansen, Gabi Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Austjord, Tuva Hansen Klubb Fyresdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gulløy, Hedda Klubb Stridsklev IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heian, Kristin Friele Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Inderhaug, Hanna Kraglund Klubb Botne SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Møller-Hansen, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Emilia Synøve Klubb Skoppum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Sunniva Klubb Hauken, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Andrea Opstad Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brevik, Sarah Valen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hegna, Mona Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldaas, Helene Larsen Klubb Botne SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nalum, Henriette Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Vilde Klubb Botne SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Hanne Vardenær Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Liten Fredrikke Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiv, Åsne Margrete Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lindstad, Amalie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sørvik-Hansen, Emeli Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Fanny Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stanger, Maria Klubb Botne SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Elena Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norli, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Caroline Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Kristina Berge Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gleditsch, Marte Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Hei, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bø, Brage Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Elverum, Halvor Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mads Råstad Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hangerhagen, Petter Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Simen Halle Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Husøy, Anders Olav Hoff Klubb Hof IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mørk, Magnus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Bjørn Markus Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Suhrke, Tobias Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Åberg, Emil Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Eirik Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hegg, Kristian Glasius Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nåtedal, Martin Sollie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Knut Eirik Stavnes Klubb Siljan IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pladsen, Viktor Rajala Moe Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Teien, Tobias Monsen Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Unneberg, Markus Maurtvedt Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backe, Marius Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Lars Norheim Klubb Botne SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Pål Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Killingdalen, Marius Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Nikolai Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norseng, Haakon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Tor Richardsen, NTB Scanpix