Hopp til innhold

Njårdrennet

Njårdrennet er et renn i klassisk stil som er skreddersydd for barn og ungdom. Vi skaper god langrennsstemning med lave skuldre. Her er det viktigste å ha det gøy på ski!

  • Når: 04.03.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.03.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.03.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km Startkontingent 200
Start 04.03.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km Startkontingent 200
Start 04.03.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2023 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200
Start 04.03.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.03.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge / NTB