Hopp til innhold

Kretssamling barmark langrenn utøvere 2008 2009

NB. 2008 utøvere meldes på som G/J 14 år og 2009 utøvere som G/J 13 år. Oslo Skikrets Langrenn inviterer i samarbeid med Røa, alle langrennsløpere i Oslo født 2008 og 2009 til barmarksamling lørdag 16. oktober 2021 på Røa Snøpark. Vi håper så mange som mulig deltar. Et hovedmål med samlingen er at løpere skal bli bedre kjent på tvers av klubbene. Samlingen er utendørs og vil følge gjeldende regler for Koronatiltak.

  • Når: 16.10.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Røa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eggen, Lukas Quarre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Nøtnes, Petter Egil Brukaas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tonby, Eirik Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Breddesamling

G 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Torsen-Brynlund, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse Breddesamling

J 13 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bolstad, Agnes Marie Meek Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Grymyr, Amelia Klubb Grøa IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Breddesamling

J 14 år - Breddesamling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lorentzen, Elise Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Lossius, Maria Dorothea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Breddesamling
NIF-EPI01, 01
Foto: Beate Oma Dahle / NTB