Hopp til innhold

LBM - Lauritz Bergendahls Minneløp 2020 - Kretsrenn

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Andreas Edvard Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnskau, Alexis Carl Matthieu Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide-Fredriksen, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Jonas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Keul, Victor Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Erling Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tærud-halvorsen, Brage Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Noah Isinius Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiel-Bjørnskau, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Haakon Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Besche, Petter Sveen Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leopolder, August Myklebust Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Jørgen Karila Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wullum, Magnus Storhaug Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Lauritz Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hertel, Georg Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Ulrik Torp Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordhøy, Gaute Hermansen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, August Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svane-Fyhn, Victor Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønsberg-Nes, Matheo Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Thea Liv Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Cecilia Schrøder Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjone, Ingrid Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasa, Karen Johanne Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogstad, Martine Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Pernille Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Maya Helena Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulshus, Ellinor Hallan Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Iben Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Noor Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Signe Linea Trøsviken Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Lilly Bø Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Celine Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Emma Knutsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordhøy, Nora Hermansen Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolberg-Svartvatn, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauring, Ada Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Lohre Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Maya Ishimaru Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Anna Støvern Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønning-Stålvik, Sol Une Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tornes, Frida Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Adde, Ninnie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Ingrid Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund-Iversen, Erle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Alice Bolstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønning-Stålvik, Frid Aurora Klubb Sørkedalens IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Sienna Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Martine Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergendahl, Selma Mathilde Klubb Sørkedalens IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brej, Celina Klubb Sørkedalens IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossli, Lykke Persen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giltun, Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauring, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mejlbo, Mie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Elisa Sofie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Live Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Henny Klaveness Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix