Hopp til innhold

Rossignolrennet 2020 (på Lygna)

Vi må beklageligvis flytte årets Rossignolrenn til Lygna Skistadion. Vårt nye snøproduksjonsanlegg har beklageligvis feilet og får derfor ikke produsert snø for tiden. Dette er nå vår ellevte utgaven av Rossignolrennet. Se Innbydelsen for mer informasjon om rennet. Følg også med på vår hjemmeside: www.lillomarkaski.no Dere som leser denne informasjonen spre den innad i deres klubb slik at alle blir informert om flyttingen til Lygna.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Flyttet til Lygna Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hassellund, Elias Grutle Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedbråten, Ludvig Notkevich Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westad-davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelstad, Trym Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelstad, Tore Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Emilian Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fisknes, Marte Sanderud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Elisa Sofie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedbråten, Lotte Notkevich Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoresen, Helene Bratlie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Special Olympics - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF