Hopp til innhold

Kollmila

Søndag 4. mars 2018 blir det igjen et fartsfylt langløp i friteknikk. I år blir det startsted Frønsvollen for både Kollmila og Halvmila. Pga. nytt startsted er Kollmila redusert til ca 7.5km. NGP Skifestival for utviklingshemmede inngår også i Kollmila-arrangementet denne dagen

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Frønsvollstråkka - Kringsjå skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7-9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aarseth, Iver Klubb Nydalens SK - Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Auk-Emblem, Alma Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull-Haaversen, Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Castberg-Stølan, Agnes Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esaiassen, Vida Danyela Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Selma Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Johannes Martin Walhovd Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjellheim, Lars Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granheim, Kari Haugstoga Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haffner, Christina Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Ragnhild Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hattestad Kristensen, Alf Klubb Try, Idrettslaget Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Herstad, Maja Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håland, Eirik Waldemar Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Inderhaug, Ulvar Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Innselset, Erik Skjellevik Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kind, Maja Josefine Biseth Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Vetle August Sletten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Oda Juliane Sletten Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied, Therese Steenbuch Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løvås, Jonas Engenes Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikalsen, Ada Riis Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjaaland, Sara Christiane Timmann Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Victoria Andrine Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møkleby, Maria Paust-Andersen Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rennan, Bendik Haugberg Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognli, Ella Marie Rebekka Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognstad, Tuva Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roland, Leon Norderud Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølan, Eirik Antonsen Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølen, Mika Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svedal Nilsson, Tuva Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sverre, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tonby, Eirik Gagnum Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tørring, Sophia Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tørud, Hedda Marie Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio, Aksel Johannes Sætnan Klubb Koll, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vintereidet, Cornelia Hermansen Klubb Haslum IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wæhre, Halvor Østen Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Felles 7-9 år Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haaland, Peder Hjukse Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggløv, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Juul-Gam, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klafstad, Augustin Martin Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lodin, Nils Aslak Bjørnebekk Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opland, Victor Voie Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Osnes, Markus Aleksander Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pettersen, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slotta-andreassen, Teodor Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenerud, Mikkel Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storaas, Magnus Spilde Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæterbø-Johnsen, Olav Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tyriberget, Mikkel Halvorsen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wildhagen, Edvard Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles

G 11 - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Patrick Haave Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Teodor Nysæther Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Olivier, Anton Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Opheim, Even Klubb Ål IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Rennan, Theodor Haugberg Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Tonby, Martin Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 Øvelse 5 km fri felles

G 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratlie, Haavard Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hannestad, Mats Rygg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jahr, Eivind Jenssen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klafstad, Gaspar Martin Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Liahjell, Gabriel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løvdal, Elliot Mack Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Jørgen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenerud, Petter Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svangtun, Magnus Etholm Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæterbø-Johnsen, Sverre Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjetland, Falk Eidså Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wirstad, Oskar Mollatt Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles

G 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aars-Rynning, Nicolai August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruer, Edward Eng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Børringbo, Sverre Avlund Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fahre, Lars Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mangseth, Isak Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjølie, Elliot Bjerknes Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tonby, Jakob Gagnum Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aalstad, Andreas Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Castberg-Stølan, Marius Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Herberg-Aas, Iver Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jahr, Eskil Jenssen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Jonas Fløtre Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergan, Gaute Uglenes Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Juell, Kasper Mustad Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjæreng, Sindre Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sætnan, Birk Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aarvik, Edvard Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hattestad Kristensen, Henni Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Landgraff, Julia Johnsrud Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larsen, Ylva Prødel Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Ebba Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rolen, Martine Bjaroy Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sparrevik, Lina Elisabeth Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vrålstad, Ingvild Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Windfeldt, Julie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wæhre, Nora Johanne Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjurstrøm, Marie Ekeland Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull-Haaversen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evju-Warnken, Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafting-Fyhn, Sunniva Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hannestad, Maria Rygg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauge, Martine Romfog Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiseth, Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Inderhaug, Venvild Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgenrud, Marthe Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lona, Maja Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lukkassen, Ane Dorothea Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meder, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Oda Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Kristine Gravseth Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ottesen, Ella Øy Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Roland, Sara Norderud Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sparrevik, Julie Victoria Borges Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles

J 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalstad, Marie Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge-Røkenes, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Conradi, Karoline Slørdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gradert, Nora Kvåle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hustad, Daniela Oddny Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jortveit, Helga Nergården Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindman, Tine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nickelsen, Hanna Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rønningen, Live Sagaas Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slotta-Andreassen, Nora Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølen, Stella Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vale, Julie Nyvold Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles

J 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aarseth, Mari Fløtre Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Julia Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ellingsen, Mathilde Felicia Martinez Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haugli, Sigrun Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvenekilde, Tale Nordby Klubb Oppsal IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Opheim, Olivia Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tjore, Alva Dagny Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stølen, Filippa Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Østereng, Ida Hoaas Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Plessas, Alexandra Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svartedal, Hanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wirstad, Marte Mollatt Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hasvoll, Embla Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thorstensen, Sina Marie Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
nif-epi04, 04
Foto: Dustin Satloff/Getty Images/AFP