Hopp til innhold

Equinor Norgescup, jr. og sen.

DISSE arrangerer Equinor Norgescup 2018-2019:

Gålå (Senior) 29.11.-01.12.2019
Lygna (Junior) 10.-12.01.2020
Lygna (Senior) 17.-19.01.2020
NM Senior, Konnerud 30.01.-02.02.2020
Kjelsås/Njård/Rustad (Junior) 14.-16.02.2020 
Førde (Senior) 14.-16.02.2020
NM Junior, Beitostølen 13.-15.03.2020
Mjøs Ski (Senior) 28.02.-01.03.2020
NM senior, Lillehammer (Er også finalehelg for juniorene) 26.-29.03.2020

POENGSTILLING EQUINOR NORGESCUP 2018-2019:
Poengstilling senior
 - Poengliste senior (distanse) - Poengliste senior (sprint) 
Poengstilling U23
Poengstilling junior

POENGSTILLING STATOIL NORGESCUP 2017-2018:
Poengstilling senior - Poengstilling U23
Poengstilling junior

POENGSTILLINGER STATOIL NORGESCUP 2016-2017:
Poengstilling senior/U23
Poengstilling junior

POENGSTILLINGER 2015-2016:
Poengstilling senior/U23
Poengstilling junior

POENGSTILLINGER 2014-2015:
Poengstilling senior/U-23  
Poengstilling junior  

POENGSTILLINGER 2013-2014:
POengstilleng Senior/U-23
Poengstillinger Junior

 

NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix