Hopp til innhold

Norges Cup Equinor

Bilder premieutdeling

Under ser dere bilder fra premieutdeling. Vi gratulerer!

SØNDAGENS VINNERE

K17 år - Klassisk 7,5km

Emma Kirkeberg Mørk, Tuva Hagen Rønning, Maria Hartz Melling, Anna Heggen, Marte Mikkelsplass, Frida Haugskott

  

K18 - Klassisk 7,5 km

Margrethe Bergane, Ebba Andresen, Runa Nykkelmo Ulvang, Linn Sofie Mohn, Sigrid Leseth Føyen, Hedda Bakkemo

 

K19/20 år - 15 km

Helene Marie Fossesholm, Vera Johanne Norli, Nora Sanness, Kristine Stavås Skistad, JulieBjervig Drivenes, Astrid Stav

M17  år - 10 km

Aleksander Eide Holmboe, Stian Grønli, Nokolai Eide Holmboe, Preben Horven, Sivert Tjelle Wulff, Ola Spigseth

M18 år - 10 km

Martin Kirkeberg Mørk, Edvard Sandvik, Lars Agnar Hjelmeset, Andreas Bergsland, Birk Strand Bjørnaa, Reidar Aumo

M19/20 år - 20 km

Håvard Moseby, Håkon Skaanes, Sivert Leander Johansen, Iver Tidheim Andersen, Kristen Mikkelsplass, Sjur Kvisle

LØRDAGENS VINNERE

 

K17 Sprint

Maria Hartz Melling, Tuva Hagen Rønning, Gro Njølstad Randby, Emma Kirkeberg Mørk, Hannah Levik, Ingrid Bergene Aabrekk

K18 Sprint

Ida Storjord Tovås, Mari Landro Svingheim, Ida Benjaminsen, Ebba Andresen, Sigrid Leseth Føyen, Margrethe Wettre Andreassen

K19/20 Sprint

Elena Rise Johnsen, Helene Marie Fossesholm, Kristin Austgulen Fosnæs, Hanne Wiberg Rofstad, Tuva Bakkemo, Amalie Winnes

M17 Sprint

Aleksander Eide Holmboe, Nikolai Eide Holmboe, Bjarte Bjertnæs, Halvor Aasen Dybdahl, Phillip Granaas Bjerke, Audun Nordaas

M18 Sprint

Petter Thorslun Aadlan, Andreas Bergsland, Mats Opsal, Jonas Vika, Alexander Apenæs Smedby, Espen Aakervik

M19/20 Sprint

Ansgar Evensen, Håkon Skaanes, Andreas Tronsli, Aron Åkre Rysstad, Amund Riege, Andreas Kirkeng

FREDAGENS VINNEREKvinner 17 år

 Kvinner 17 år - fredag

Maria Hartz Melling, Anna Heggen, Emma Kirkeberg Mørk, Tuva Hagen Rønning, Oda Pernille Groth Brodtkorb, Gro Njøstad Randby

M17 fredag

Menn 17 år - fredag

Johannes Staune-Mittet, Stian Grønli, Magnus Thorstensen Aleksander Eide Holmboe, Preben Hoven, Ola Spigseth

Kvinner 18

Kvinner 18 år - fredag

Helene Marie Fossesholm, Dinigeer Yilamujiang, Margrethe Bergane, Frida Tormodsgard Dokken, Karoline Grøtting, Line Sofie Moen

M18 fredag

Menn 18 år - Fredag

Martin Kirkeberg Mørk, Karsten Andre Vestad, Edvard Sandvik, Lars Agnar Hjelmeset, Jonas Vika, Kasper Andersson Herland

K1920 fredag

Kvinner 19/20 år - fredag

Kristine Stavås Skistad, Astrid Stav, Tuva Bakkemo, Kristin Austgulen Fosnæs, Eivor Vestrheim Skjerven, Julie Bjervig Drivenes 

M1920 fredag

Menn 19/20 år - fredag

Håvard Moseby, Iver Tidheim Andersen, Sivert Leander Johansen, Håkon Skaanes, Magnus Øyaas Håbrekke, David Thorvik