Hopp til innhold

Norges Cup Equinor

Kontaktinfo:

Kontakinformasjon :

 
Stilling Navn Telefonnummer Epost
Leder Arne Madsen 900 22 792 arne.madsen@ebnett.no
Nestleder Ingunn Norbom  918 65 766 ingunn.norbom@merck.com
Rennleder Kenneth Holth 934 64 307  kenneth.holth@puls-norge.no
Ass. Rennleder  Jan Skarra 415 38 521 jan.skarra@albjerk.no
Arrangement  Leif Ludvigsen  908 53 592 leif@ludvig.no
Salg/Marked  Arne Madsen  900 22 792 arne.madsen@ebnett.no
Info/kommunikasjon  Vibeke Hald Langen 913 61 493 vibeke.hald.langen@gmail.com
Økonomi Håvard Bøygård  952 38 850 havard.boygard@dnvgl.com 
Logistikk  Roar Søhus  913 85 805 roar.sohus@drmk.no
Sikkerhet/HMS/Parkering  Tommy Svensrud  906 89 820 tommy.svensrud@drmk.no
Skiforbundet Asgeir Moberg  900 24 700  asgeir@skiforbundet.no 
Skiforbundet  Øistein Lunde  924 47 076 oistein.lunde@skiforbundet.no 

 

 Konnerud IL er tildelt Ski NM i 2020, og benytter samme organisasjon også for Equinor NC Konnerud 2019.

Arrangør: Konnerud Idrettslag, Torsbergveien 23, 3032 Drammen, www.konnerud.no