Hopp til innhold

NC Lillehammer

  • Når: 15.1 - 16.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lysgårdsbakken
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K NC Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K 100 - K105

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K 100 - K105

K NC - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
nif-epi04, 04