Hopp til innhold

Kombilekene

  • Når: 29.1 - 30.01.2022
  • Hvor: TOLGA
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 1 J - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 2 J - Stor bakke Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Kaiser, Henrik Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Røberg, Oscar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Røberg, Ludvig Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60

Klasse 1 J - Stor bakke/lang løype - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Klasse 1 J - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse Klasse 1 J - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60

Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Aleksander Holm Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Fageraas, Leonard Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Ulstad, Amund Klubb Mo Skilag Klasse Klasse 2 G - Stor bakke Kort Loype Øvelse 3 km / K56 - K60

Klasse 2 J - Stor bakke Kort løype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse Klasse 2 J - Stor bakke Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60

Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Kristian Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Nygaard, Jakob Fredriksen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40

Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Nielsen, Sara Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Opseth, Oda Klubb Holeværingen IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
NIF-EPI01, 01