Hopp til innhold

NC-Sommermesterskap Kombinert

  • Når: 18.9 - 19.09.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.09.2021 Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2021 Klasse K Kombitreff 14-16 år Øvelse 2,5 km Startkontingent 130
Start 19.09.2021 Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2021 Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2021 Klasse M Kombitreff 14-16 år Øvelse 2,5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2021 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2021 Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Kombisprint - Kortsprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Kombisprint Øvelse Kortsprint

K Sommermesterskap - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Sommermesterskap Øvelse 5 km

M Kombisprint - Kortsprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim Idrettsforening Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Kombisprint Øvelse Kortsprint

M Kombitreff 14-16 år - 2,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M Kombitreff 14-16 år Øvelse 2,5 km
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim Idrettsforening Klasse M Kombitreff 14-16 år Øvelse 2,5 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km

M Sommermesterskap storbakke - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Kollenhopp Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Heming, IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Sommermesterskap storbakke Øvelse 10 km
nif-epi04, 04