Hopp til innhold

Kombinertrenn Knyken

I forbindelse med landslagssamling kombinert i Knyken fra den 12.08.21- 15.08.21 vil det på lørdag den 14.08 og søndag 15.08 bli avholdt kombinertrenn i Knyken. (Rennet blir avholdt ut ifra enhver tid gjeldende smittevernregler, derfor kan det bli endringer i programmet.) Det vil bli konkurranser i alle bakker (K10, 20, 30, 50 og K68) Foreløpig klasseinndeling er som følger: Klasse 4 (under 12 år) k 10/k 20 – terrengløp 1 km Klasse 3: liten bakke (k30)/ terrengløp 1,5 km Klasse 2: stor bakke (k50), kort løype 1,5 km Klasse 1: stor bakke (K68), lang løype 3 km NC B (K68) 10 km lørdag og 5 km søndag NC A K(68) 10 km lørdag og 10 km søndag NC kvinner 5 km lørdag og 2,5 km søndag

  • Når: 14.8 - 15.08.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Knyken skisenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 1 Jenter K68 3 km Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 1 Jenter K68 3 km Øvelse 3 km Startkontingent 130
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 3 Gutter k30 1.5 km Øvelse 2 km Startkontingent 130
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 3 Gutter k30 1.5 km Øvelse 2 km Startkontingent 130
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 4 Jenter under 12 år k20 terrengløp 1 km Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 4 Jenter under 12 år k20 terrengløp 1 km Øvelse 1 km Startkontingent 100
Start 15.08.2021 Klasse Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km Øvelse 1 km Startkontingent 100
Start 14.08.2021 Klasse Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2021 Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2021 Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Klasse 1 Gutter K68 3 km - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km

Klasse 1 Gutter K68 3 km - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Le, Alvin Klubb Orkdal IL Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 1 Gutter K68 3 km Øvelse 3 km

Klasse 1 Jenter K68 3 km - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Klasse 1 Jenter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 1 Jenter K68 3 km Øvelse 3 km
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Idrettslaget Try Klasse Klasse 1 Jenter K68 3 km Øvelse 3 km

Klasse 2 Gutter K50 1.5km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Aleksander Holm Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Ulstad, Amund Klubb Mo Skilag Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km

Klasse 2 Gutter K50 1.5km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 2 Gutter K50 1.5km Øvelse 2 km

Klasse 2 Jenter K50 1.5km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km

Klasse 2 Jenter K50 1.5km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 2 Jenter K50 1.5km Øvelse 2 km

Klasse 3 Jenter k30 1.5 km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km

Klasse 3 Jenter k30 1.5 km - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 3 Jenter k30 1.5 km Øvelse 2 km

Klasse 4 Jenter under 12 år k20 terrengløp 1 km - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Olava Wesche Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 4 Jenter under 12 år k20 terrengløp 1 km Øvelse 1 km

Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Liam Fredriksen Klubb Mo Skilag Klasse Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km Øvelse 1 km
Navn Smeby, Felix Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km Øvelse 1 km
Navn Smeby, Wilmer Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 4 Gutter under 12 år k 10 terrengløp 1 km Øvelse 1 km

NC A Menn K68 10 km - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km

NC A Menn K68 10 km - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysil IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC A Menn K68 10 km Øvelse 10 km

NC B Menn K68 10 km - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse NC B Menn K68 10 km Øvelse 10 km

NC B Menn K68 5 km - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse NC B Menn K68 5 km Øvelse 5 km

NC Kvinner - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km

NC Kvinner - 2,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Elverum Hopp Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Idrettslaget Try Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Kvinner Øvelse 2,5 km
nif-epi04, 04