Hopp til innhold

Norgescup Kombinert Granåsen

På vegne av Norges Skiforbund inviterer Byåsen IL Hopp / Kombinert til Norgescup kombinert i Granåsen, Trondheim.

  • Når: 6.2 - 07.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen Skisenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90

K NC - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90

M NC A - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90

M NC A - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K81 - K90

M NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90

M NC B - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
NIF-EPI01, 01