Hopp til innhold

Hovedlandsrennet 2020 - kombicross

Dette er kun langrennsdelen. Hoppdelen avvikles som en en del av det ordinære kombinerthopprennet. Utøvere som skal delta i begge kombinertøvelser må melde seg på begge arrangementer!

  • Når: 22.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Nybygda
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15 og 16 år K40 Øvelse Kombicross Startkontingent 180
Start 22.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Kombicross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Kombicross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 og 16 år K40 Øvelse Kombicross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Kombicross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Kombicross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse Kombicross
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse Kombicross

G 16 år - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Hancke-Framstad, Petter Klubb Kollenhopp Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Kombicross
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse Kombicross

J 15 og 16 år K40 - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse J 15 og 16 år K40 Øvelse Kombicross
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim IF Klasse J 15 og 16 år K40 Øvelse Kombicross
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse J 15 og 16 år K40 Øvelse Kombicross

J 15 år - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barstad, Mira Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse Kombicross
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse J 15 år Øvelse Kombicross

J 16 år - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse Kombicross
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse Kombicross
NIF-EPI03, 03