Hopp til innhold

Nyttårsrenn Jordalen Regioncup

Velkommen til kombinertrenn i Jordalen hopp Tinde arena søndag 12. januar. Det blir arrangert hopping med kombinert i alle bakker (K4, K10, K25, K45 og K70). Begge omgangene i hopp teller og klasser i kombinert settes ut fra klassen du er påmeldt i hopp. For klassene RC A og RC B i hopp (K70) så kjøres det felles kombinert. Det benyttes gatekompensasjon for å utligne de to klassene. Kombinert langrenn gjennomføres med startoppstilling i henhold til Gausdalspiralen. Rennet inngår i årets Regioncup for Hedmark og Oppland (13-16 år).

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jordalen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K4 Øvelse Kortsprint Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K45 Veteran Øvelse 2 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K70 Junior Øvelse 3 km Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Kombinert K70 Senior og Veteran Øvelse 3 km Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Kombinert K10 - Kortsprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Emil Murland Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Bjerkehagen, Pernille Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Bjørke, Magnus Klubb Sør-Fron IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Bjørke, Kasper Laengen Klubb Sør-Fron IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Bratlien, Østen Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Galde, Luca Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Haug, Victoria Rolstad Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Jetlund, Ragnhild Breien Klubb Sør-Fron IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Søre Ål IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Kolloen, Oline Klubb Vinstra IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Kolloen, Maria Klubb Vinstra IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Kolloen, Iver Klubb Vinstra IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Lund, Mikael Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Skårvold, Simen Elias Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Sletten, Åsa Ruset Klubb Tormod Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Syversen, Magnus Sæterbø Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Wadahl, Albert Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint
Navn Wadahl, Olaf Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K10 Øvelse Kortsprint

Kombinert K25 - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Oliver Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Kolloen, Kevin Klubb Vinstra IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Morken, Eilev Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Kombinert K25 Øvelse 1 km

Kombinert K4 - Kortsprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Anna Laengen Klubb Sør-Fron IL Klasse Kombinert K4 Øvelse Kortsprint
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kombinert K4 Øvelse Kortsprint
Navn Morken, Johan Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K4 Øvelse Kortsprint

Kombinert K45 - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Kombinert K45 Øvelse 2 km

Kombinert K45 Veteran - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Kombinert K45 Veteran Øvelse 2 km

Kombinert K70 RC - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Kombinert K70 RC Øvelse 3 km
NIF-EPI02, 02