Hopp til innhold

kombilekene

Ny oppdatert invitasjon er lagt ut 20.januar

  • Når: 25.1 - 26.01.2020
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 1 J - Stor bakke - lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 2 J - Stor bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Åpen klasse K10-1km Øvelse 1 km / K11 - K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Åpen klasse K5-1km Øvelse 1 km / K5 - K10 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Klasse 1 G - Stor bakke/lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60

Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Gunnerød, Oddvar Klubb Istad IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Røberg, Oscar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Røberg, Ludvig Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 G - Stor bakke-kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60

Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Jønvik, Dennis Klubb Skogn IL Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Åsgren, Ailo Falch Klubb Kollenhopp Klasse Klasse 3 G - Liten bakke/kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40

Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Meier, Tiril Emilie Klubb Namsos IL Hopp Klasse Klasse 3 J - Liten bakke - kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60

Åpen klasse K10-1km - 1 km / K11 - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Lars Lauritz Totlund Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse K10-1km Øvelse 1 km / K11 - K15

Åpen klasse k20-1km - 1 km / K21 - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Bård Jørgen Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
Navn Flatgård, Johan Sundberg Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
Navn Svae, Stella Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse k20-1km Øvelse 1 km / K21 - K25
NIF-EPI02, 02