Hopp til innhold

Norges Cup Kombinert Heddal

Norges Cup Kombinert Heddal Tveitanbakken Hoppanlegg og Grønkjær Skisenter

  • Når: 18.1 - 19.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Notodden/Heddal
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC A Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95

K NC - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95

M NC A - 10 km / K91 - K100

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K91 - K100

M NC A - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 5 km / K91 - K95

M NC B - 10 km / K91 - K100

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 10 km / K91 - K100

M NC B - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 5 km / K91 - K95
NIF-EPI02, 02