Hopp til innhold

NC Falun / NM Hopping

  • Når: 16.11 - 17.11.2019
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Falun
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse K NC Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse K Senior NM Øvelse 5 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.11.2019 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M Senior NM Øvelse 5 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M Senior NM Øvelse 10 km Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse K NC Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km

K Senior NM - 2,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb IL Jardar Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior NM Øvelse 2,5 km

K Senior NM - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb IL Jardar Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Senior NM Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior NM Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Krog, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 10 km

M Senior NM - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Krog, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior NM Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Senior NM Øvelse 5 km

M Senior NM - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Krog, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Senior NM Øvelse 10 km
NIF-EPI02, 02