Hopp til innhold

Oslo skishow, Kombinert

  • Når: 20.06.2019
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.06.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.06.2019 Klasse K NC Øvelse 3 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.06.2019 Klasse M NC A Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K NC Øvelse 3 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 3 km

M NC A - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC A Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02