Hopp til innhold

Sommer mesterskap / Supersprint

Supersprint og sommer mesterskap

  • Når: 21.9 - 22.09.2019
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse K NC Øvelse Supersprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.09.2019 Klasse M Senior Øvelse Supersprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K91 - K95

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K91 - K95

K NC - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Øvelse Supersprint
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse Supersprint

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Krog, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M NC B Øvelse 5 km

M Senior - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Graabak, Jørgen Nyland Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Krog, Magnus Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb Norges Skiforbund Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Kollenhopp Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Senior Øvelse Supersprint
nif-epi04, 04