Hopp til innhold

NC Kombinert

NC Kombinert

  • Når: 19.1 - 20.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Renabakkene
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse NCA Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse NCA Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse NCB Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse NCB Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NCA - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NCA Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NCA Øvelse 10 km

NCA - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NCA Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NCA Øvelse 5 km

NCB - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NCB Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NCB Øvelse 10 km

NCB - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NCB Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NCB Øvelse 5 km
nif-epi04, 04