Hopp til innhold

NM Kombinert. Del1

  • Når: 14.11 - 18.11.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Midtstubakken / Beitostølen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.11.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.11.2018 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.11.2018 Klasse M Senior Øvelse 10 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.11.2018 Klasse M Senior Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

M Senior - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Lommedalens IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Krog, Magnus Klubb Høydalsmo IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Moan, Magnus Hovdal Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Heming, IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Schmid, Jan Andreas Klubb Sjetne IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Tande, Petter Laukslett Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior Øvelse 10 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Senior Øvelse 10 km

M Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Espen Klubb Lommedalens IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Krog, Magnus Klubb Høydalsmo IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Moan, Magnus Hovdal Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Riiber, Jarl Magnus Klubb Heming, IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Schmid, Jan Andreas Klubb Sjetne IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Tande, Petter Laukslett Klubb Byåsen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M Senior Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse M Senior Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02