Hopp til innhold

Camp 1881 Julerenn - REGIONCUP

Julerenn HS44 og HS68, hopp og kombinert. Rennet inngår i Regioncup for Hedmark og Oppland Skikrets.

  • Når: 29.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kremmerlibakken
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse HS 44 Jenter 12 år og yngre Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse HS44 Gutter 12 år og yngre Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse HS68 Gutter Junior-Senior Øvelse 5 km Startkontingent 100
Start 29.12.2018 Klasse HS68 Jenter Junior-Senior Øvelse 5 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 100
Start 29.12.2018 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 1 km Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

HS 44 Jenter 12 år og yngre - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse HS 44 Jenter 12 år og yngre Øvelse 1 km

HS44 Gutter 12 år og yngre - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse HS44 Gutter 12 år og yngre Øvelse 1 km
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse HS44 Gutter 12 år og yngre Øvelse 1 km
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse HS44 Gutter 12 år og yngre Øvelse 1 km
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse HS44 Gutter 12 år og yngre Øvelse 1 km

HS68 Jenter Junior-Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse HS68 Jenter Junior-Senior Øvelse 5 km

RC 1 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 3 km

RC 1 Jenter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km

RC 2 Gutter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 2 Gutter Øvelse 2 km
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 2 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 2 Gutter Øvelse 2 km

RC 3 Gutter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
NIF-EPI02, 02