Hopp til innhold

NC Kombinert - Toppidrettsveka

  • Når: 18.8 - 19.08.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen Skisenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.08.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.08.2018 Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2018 Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.08.2018 Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2018 Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.08.2018 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130
Start 18.08.2018 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tande, Petter Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90

NC A - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tande, Petter Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90

NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90

NC B - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
NIF-EPI01, 01