Hopp til innhold

Kombitreff Folldal

  • Når: 16.12 - 17.12.2017
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Stormoegga skiarena
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 1 km Startkontingent 130
Start 16.12.2017 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 130
Start 17.12.2017 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 1 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

RC 1 Gutter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse RC 1 Gutter Øvelse 2 km

RC 1 Gutter - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km

RC 1 Jenter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km

RC 1 Jenter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Jenter Øvelse 3 km

RC 2 Gutter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km

RC 2 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km

RC 3 Gutter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km

RC 3 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km

RC 3 Jenter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Jenter Øvelse 1 km

RC 3 Jenter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Jenter Øvelse 2 km
NIF-EPI01, 01