Hopp til innhold

NC Kombinert

NC Kombinert

  • Når: 13.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Renabakkene
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse NC A Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse NC B Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse NC B Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 10 km

NC A - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 5 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 5 km

NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC B Øvelse 10 km

NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC B Øvelse 5 km

NC Kvinner - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Vaaler IF Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km

NC Kvinner - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
NIF-EPI03, 03