Hopp til innhold

NM Kombinert JR

  • Når: 16.2 - 18.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Norfjordsfritidssenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse Junior K Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior K Øvelse 2 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse Junior M Øvelse 10 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior M Øvelse 5 km Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Lagsprint K Øvelse 2x5 km lag sprint Startkontingent 290
Start 18.02.2018 Klasse Lagsprint M Øvelse 2x7,5 km lag sprint Startkontingent 290 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 145
Start 17.02.2018 Klasse NC A Øvelse 5 km Startkontingent 145

Påmeldte deltagere

Eigentrening Bjørklelibakken - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse Eigentrening Bjørklelibakken Øvelse JA

Junior K - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse Junior K Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior K Øvelse 5 km

Junior K - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse Junior K Øvelse 2 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior K Øvelse 2 km

Junior M - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Eriksen, Viktor Steen Klubb Bækkelagets SK Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Junior M Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Junior M Øvelse 10 km

Junior M - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse Junior M Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Junior M Øvelse 5 km

Lagsprint M - 2x7,5 km lag sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolberg, Sander Klubb Buskerud Skikrets Klasse Lagsprint M Øvelse 2x7,5 km lag sprint
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Buskerud Skikrets Klasse Lagsprint M Øvelse 2x7,5 km lag sprint
NIF-EPI02, 02