Hopp til innhold

NC Kombinert

NC Kombinert Granåsen. NCA og NCB

  • Når: 16.12 - 17.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2017 Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km / K111 - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Tande, Petter Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K111 - K120

NC A - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tande, Petter Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90

NC B - 10 km / K111 - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 10 km / K111 - K120

NC B - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
nif-epi04, 04