Hopp til innhold

Kombitreff / NC Kombinert

Kombitreff / Norges Cup kombinert. Det ligger an til en stor kombinerthelg i Folldal 9.-11. desember. Trening og konkurranser i en kompakt arena for aldersbestemte klasser opp til seniorer i kombinert. Aldersbestemte klasser fra 1-3, samt Norges Cup A og B kommer til Folldal denne helgen. I programmet legges det opp til to konkurranser, samt trening i hoppbakkene i Folldal fredag, lørdag formiddag og søndag morgen. For ordens skyld, så går Klasse 2 og Klasse 3 - 1,5 km under søndagens sprint. Dette kommer ikke frem under påmeldingslinken under Klasse 3.

  • Når: 10.12 - 11.12.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Folldal
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse NC B Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse NC B Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse NC Kvinner Øvelse 2 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 2 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2016 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2016 Klasse RC 3 Jenter Øvelse 3 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Eriksen, Viktor Steen Klubb Bækkelagets SK Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Halvorsen, Espen Enger Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Kjelbotn, Thomas Andre Klubb Bardu Idrettslag Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 10 km

NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Eriksen, Viktor Steen Klubb Bækkelagets SK Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Halvorsen, Espen Enger Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Kjelbotn, Thomas Andre Klubb Bardu Idrettslag Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 10 km

NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Grønhaug, Halvor Killi Klubb Hedalen IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Kveen, Eskil Solheim Klubb Markane IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 10 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse NC B Øvelse 10 km

NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Grønhaug, Halvor Killi Klubb Hedalen IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Kveen, Eskil Solheim Klubb Markane IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 5 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse NC B Øvelse 5 km

NC Kvinner - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Alta IF Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km

NC Kvinner - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Anna Odine Klubb Alta IF Klasse NC Kvinner Øvelse 2 km

RC 1 Gutter - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Jørgen Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Tøndevold, Styrk Børresønn Klubb Søre Ål IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km

RC 1 Gutter - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Jørgen Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Tøndevold, Styrk Børresønn Klubb Søre Ål IL Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse RC 1 Gutter Øvelse 5 km

RC 1 Jenter - 2 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Jenter Øvelse 2 km

RC 1 Jenter - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 1 Jenter Øvelse 5 km

RC 2 Gutter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Rennemo, Aksel Johansen Klubb Asker Skiklubb Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Vang, Ørjan Klubb Tynset IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 2 Gutter Øvelse 1 km

RC 2 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Vang, Ørjan Klubb Tynset IF Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse RC 2 Gutter Øvelse 3 km

RC 2 Jenter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 2 Jenter Øvelse 1 km

RC 2 Jenter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 2 Jenter Øvelse 3 km

RC 3 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km

RC 3 Gutter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse RC 3 Gutter Øvelse 3 km

RC 3 Jenter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Jenter Øvelse 1 km

RC 3 Jenter - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Jenter Øvelse 3 km
NIF-EPI02, 02