Hopp til innhold

Bavallsrennet 2023

Velkomen til Bavallsrennet 2023. Slalåm laurdag 28. og storslalåm 29.1 Det blir rekruttrenn med gode rammer på Myra laurdag 28.1

  • Når: 28.1 - 29.01.2023
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Voss Resort
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herheim, Odin Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hårklau, Nikolai Maridal Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerum, Ragnar Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorland, Mads Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Henrik Stokka Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lerum, Haldor Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Repål, Brage Andreas Klubb Ørnar IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvesæter, Jonas Anker Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Stokka Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerum, Haldor Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvesæter, Jonas Anker Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aldal, Isak Naalsund Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorland, Ferdinand Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aldal, Isak Naalsund Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorland, Ferdinand Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dales, Benjamin Edal Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Een, Snorre Strømmen Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eiken, Fredrik Jersin Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gudvangen, Brage Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Theodor Kronstad Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Herheim, Sondre Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hernes, Kristian Afework Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lerum, Baste Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Edin Tobias Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, William Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Opsahl, Sigurd Røen Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Seim-Haugen, Jonas Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sygnestveit, Knut Magnus Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vinje, Vincent Storebø Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øvsthus, Magnus Vevatne Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvassheim, Louis Eiken Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Westgaard, Felix Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hirth, Tilde Klubb Eldar IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Olava Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, Andrea Gausland Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sygnestveit, Eivor Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knapstad, Olianna Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knapstad, Olianna Klubb Førde IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspenes, Sofie Palmqvist Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Færø, Anna Ansnes Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvassheim, Olivia Eiken Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundt, Thea Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvesæter, Lillie Sverdrup Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Westgaard, Louise Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspenes, Sofie Palmqvist Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Færø, Anna Ansnes Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvassheim, Olivia Eiken Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundt, Thea Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvesæter, Lillie Sverdrup Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Westgaard, Louise Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Liøen, Frida Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Liøen, Frida Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Åsta Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kovac, Iris Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvåle, Bjarne Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moberg, Frida Gausland Klubb Fana IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Opsahl, Tuva Røen Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Jenny Eide Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Tilje Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjong, Henny Andersen Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øvsthus, Kajsa Vevatne Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Repål, Aria Margrethe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTB