Hopp til innhold

Bulken sprinten

  • Når: 05.02.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bulken
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Martin Løtveit Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grevle, Magnus Farsund Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høyum, Simen Klubb Eldar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Midtun, Isak Kristiansen Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Magnus Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Veka, Johannes Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Herre, Sjur Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Viljar Aasgaard Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Vegard Lunde Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nestaas, Eirik Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Håvard Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Oliver Nestås Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjånesøy, Johan Troland Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hemre, Jakob Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Midttun, Eilev Dagestad Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Midtun, Oskar Kristiansen Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Olai Kolve Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Wilhelm Trondsen Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sleen-Amundsen, Theodor Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Træen, Mattis Klubb Bulken IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øydvin, Torbjørn Sæterdal Klubb Ulvik IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mathias Risnes Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerland, Sjur Ulberg Klubb Granvin IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rødland, Brage Kvam Klubb Viljar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nestaas, Anna Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sleen-Gullbrå, Nicoline Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Synva Lunde Klubb Bulken IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldal, Marion Klubb Bulken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerveggen, Emma Sofie Brekke Klubb Bulken IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Emma Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austevoll, Ellinor Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Giljarhus, Sofie Johansen Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grevle, Sofie Farsund Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Gabriella Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Midttun, Helene Dagestad Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nestås, Synva Klubb Bulken IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hanto, Rikke Flatlandsmo Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Nora Kolve Klubb Bulken IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Varsi, Julia Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB