Hopp til innhold

Fartssamling Ål

Fartssamling for Krins og krets. AK Hordaland inviterer til fire dager med fart og renn på Ål. Sogn og Fjordane og Agder og Rogaland er også med på årets samling. På grunn av nasjonale anbefalinger og smittevern er samling og renn kun åpent for løpere fra disse kretsene. Retningslinjer og krav fra arrangør vil bli publisert her i løpet av noen dager.

  • Når: 13.1 - 16.01.2022
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Ål
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 14.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 13.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 14.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 13.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 14.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tobiassen, Marius Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tobiassen, Marius Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tobiassen, Marius Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tobiassen, Marius Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
nif-epi04, 04