Hopp til innhold

AVLYST! Korlevollrennet

Til info så er rennet avlyst pga. snømangel. Vi ønsker velkommen til Tour de Hardanger senere i år :-)

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seljestad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02