Hopp til innhold

Bavallsrennet 2022

Voss Alpin har gleda av å invitera til Bavalsrennet 2022 For U12 og eldre er det slalåm laurdag og storslalåm sundag. For 10 år og yngre er det to renn laurdag, slalåm og skicross.

  • Når: 29.1 - 30.01.2022
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Voss, Hordaland, Norway
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Skicross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dregi, Mathias Fanebust Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Hartwig, Ferdinand Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Haukenes, Thage Ulland Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Lerum, Haldor Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Norheim, Leo David Duijndam Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Nygård, Lucas Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Skicross
Navn Ulvesæter, Jonas Anker Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Skicross

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dregi, Mathias Fanebust Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Ferdinand Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Thage Ulland Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lerum, Haldor Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Leo David Duijndam Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Lucas Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvesæter, Jonas Anker Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askvik-Hansen, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skåden, Magnus Millen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askvik-Hansen, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil Edvard Myrvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skåden, Magnus Millen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorland, Ferdinand Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storhaug, Erik Boge Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorland, Ferdinand Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Leon Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartwig, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Haukenes, Thomas Ulland Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Herheim, Sondre Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Lerum, Baste Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Overå, Ulrik Joakimsen Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Sturim-Larsen, Sverre Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Westgaard, Felix Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Skicross

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartwig, August Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Thomas Ulland Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Herheim, Sondre Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lerum, Baste Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sturim-Larsen, Sverre Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Westgaard, Felix Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Østblom, Fredrik Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Østblom, Nicolai Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Ola Myrvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Herheim, Odin Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Hårklau, Nikolai Maridal Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Lerum, Ragnar Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Paulsen, Birk Skorve Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Skicross
Navn Vorland, Mads Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Skicross

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Ola Myrvoll Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Herheim, Odin Jordalen Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hårklau, Nikolai Maridal Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lerum, Ragnar Øverland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lid, Jon Aksel Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Paulsen, Birk Skorve Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vorland, Mads Madsgaard Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløtre, Henny Hyrve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Skicross

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløtre, Henny Hyrve Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aspenes, Sofie Palmqvist Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Louisa Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sophia Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Overå, Ella Joakimsen Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspenes, Sofie Palmqvist Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Louisa Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Sophia Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvesæter, Lillie Sverdrup Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Felicia Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløtre, Leikny Hyrve Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Meibom, Willemina Ure Zurhaar Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross
Navn Spook, Tilje Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Skicross

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askvik-Hansen, Lilly Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Fløtre, Leikny Hyrve Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Mari Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hårklau, Mia Maridal Klubb Voss IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meibom, Willemina Ure Zurhaar Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Spook, Tilje Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Skicross
Navn Hirth, Tilde Klubb Eldar IL Klasse J 9 år Øvelse Skicross
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Skicross
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Skicross

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hirth, Tilde Klubb Eldar IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01