Hopp til innhold

AVLYST! Røldalsrennet

Grunna vanskelege snøtilhøve og verutsiktene for komande helg, så ser ikkje arrangøren Røldal IL noko anna råd enn å avlyse. Arrangøren beklagar og ser fram til skirenn i Røldal ved neste høve, som i år er under Tour de Hardanger. Kontaktadresse : andre.botnen@gmail.com Rennleiar : Odd Ivar Medhus tlf. 48 99 73 27.

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Røldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sangnes, Sivert Johannes Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01