Hopp til innhold

Equinor NC og NM junior Voss

Velkomne til Equinor NC junior på Voss med NM i sprint laurdag 15. januar.

  • Når: 14.1 - 16.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 327 5702 Voss
  • Kontonummer: 3480.14.78087
  • Hjemmeside: https://www.skiforbundet.no/voss/
  • Rennleder: Arnstein Aas
  • TD: Arne Otto Vedvik
  • Ass. TD: Arne Sandvold

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01