Hopp til innhold

KM langrenn 2022 - klassisk

KM langrenn - klassisk

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Drevtjørn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wien, Tobias Pleym Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aksland, Simen Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almeland, Elias Mandelid Klubb Ørnar IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjeltnes, Inga Klubb Ulvik IL - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk

J 16 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksland, Eline Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wien, Tuva Pleym Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03