Hopp til innhold

Vestlandske skistemna

Vestlanske skistemne går i år i klassisk stil på grunn av snømangel på skistadion på Voss skisenter. Det vert arrangørbrikker til alle. Difor treng de ikkje eigne brikker for dette rennet.

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristian Strand Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Karoline Strand Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sleen-Gullbrå, Nicoline Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kohort 15-20år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Fjellskålnes, Grethe Nerdalen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Namtvedt, Inge Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Søllesvik, Tommy Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Thorsen, Tom Kristian Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-20år Øvelse Klassisk

Kohort 8-14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Berge, Therese Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Daltveit, Kristine Refsnes Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Daltveit, Ståle Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Fjellskålnes, Jørn Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Giljarhus, Lars Erik Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Haugen, Anders Nydal Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Krangnes, Lars Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Lunde-Brattebø, Hilde Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Myklebust, Åse Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Nedkvitne, Inghild Herre Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Ree, Bjørg Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Staveland, Elfrid Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Steine, Aud Siril Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Sæbøe, Valborg Helen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Tangen, Håvard Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse Klassisk

Kohort C smørarar - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aga, Anne-Margrete Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Engevik, Stian Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hagen, Nils Magne Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03