Hopp til innhold

Parkrennet

Parkrennet er i år ein erstatning for Parkstafetten. Stafetten går ut fordi det er lite snø i skianlegget. Voss IL ynskjer at rennet skal gå i fri teknikk i år. Det vert arrangørbrikker til alle. Difor treng de ikkje eigne brikker for dette rennet.

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Nicolai Åsvang Klubb Hålandsdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kartveit, Adrian Klubb Eldar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gudbrandstuen, Vegar Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gudbrandstuen, Eirik Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Anny Økland Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sleen-Gullbrå, Nicoline Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Tuva Ure Klubb Eldar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort 15-20 år - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Trude Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Femsteinevik, Arnt Ove Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Fjellskålnes, Grethe Nerdalen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Fosse, Unni Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Gudbrandstuen, Audun Olav Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Namtvedt, Inge Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Slettemark, Kjartan Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Søllesvik, Tommy Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Thorsen, Tom Kristian Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Vaksdal, Arnt Roger Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Vethe, Bjarte Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Vik, Tommy André Klubb Stamnes IL Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-20 år Øvelse 10 km

Kohort 8-14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Per Kristian Klubb Vargar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Therese Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Blikberg, Ragnhild Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bryn, Tilde Bøe Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøe, Britt Emilie Geitle Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellskålnes, Jørn Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Giljarhus, Lars Erik Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Leif Bjørn Finden Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandstuen, Audun Olav Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Berit Johanne Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemre, Per Harald Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hop, Anders Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Ranveig Herheim Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Lars Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Jarle Severin Pettersen Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvelvane, Christer Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde-Brattebø, Hilde Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjelstad, Aud Jorunn Tomine Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedkvitne, Inghild Herre Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Osa, Bjarte Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Bjørg Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Lene Ringheim Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Rød, Arild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Elfrid Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Håvard Vambheim Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæbøe, Valborg Helen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Håvard Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Arne Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Ure, Monica Klubb Eldar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tommy André Klubb Stamnes IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvang, Line Cecilie Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 8-14 år Øvelse 1 km fri

Kohort C smørarar - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aga, Anne-Margrete Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Engevik, Stian Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hagen, Nils Magne Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Reigstad, Lars Braathen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet
Navn Storvestre, Mette Dagny Klubb Viking, TIF Klasse Kohort C smørarar Øvelse annet

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruarøy, Marcus Jakobsen Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tvilde, Hans Klubb Bjørgum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04