Hopp til innhold

Sparebankrennet

Voss IL inviterer til renn for langrennsløparar i skikretsen. Det er ikkje eit terminfesta renn, men eit renntilbod for alle på kort varsel, nå når Kvammarennet utgår grunna snømangel. Starten er kl 1500 sidan skiskyttarane har anlegget frå morgonen. Hugs å meld på i kohortane for foreldre/støtteapparat. Deltakarkontigent vert fakturert i etterkant av arrangementet.

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 327 5702 Voss
  • Kontonummer: 34801187023
  • Hjemmeside: http://www.vossil.no
  • TD: Rune Magnar Røthe
  • Rennleder: Arnstein Aas

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindseth, Borge Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lindseth, Ole Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Thea Mathilde Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort 15 år - 19-20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aga, Anne-Margrete Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Aker, Mari Klubb Bulken IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Engevik, Stian Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hagen, Nils Magne Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Håheim, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Klette, Olav Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Rusten, Magnar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Steen, Kaja Emilie Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Søllesvik, Tommy Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet

Kohort 8 - 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bakketun, Torbjørn Tveit Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Granqvist, Åsa Johanna Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Knapstad, Ranveig Herheim Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristinsson, Solveig Gunn Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Lene Ringheim Klubb Vargar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæbøe, Valborg Helen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tveit, Emre Sigge Emilian Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03