Hopp til innhold

Samnangerrennet

Velkomne til det utsatte Samnangerrennet i klassisk teknikk i Totræna langrennsanlegg. NB! Det vert berre 1 kohort under rennet. Det betyr at alle kan møte opp til kl 11.

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Totræna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erstad, Olander Klubb Samnanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holdhus, Martin Klubb Samnanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langeland, Jacob Klubb Samnanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevsjø, Noah Langeland Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyrhovden, Samuel Sævik Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erstad, Sverre Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høysæter, Torvald Oma Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Viljar Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liøen, Liam Moss Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teige, Brage Bjørnås Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Verlo, Sondre Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Liva Skår Klubb Samnanger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hop, Anine Lunde Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Frida Berg Klubb Hordvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hop, Adelen Lunde Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevsjø, Nathalie Langeland Klubb Samnanger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fanebust, Julia Klubb Samnanger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Ylva Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kohort 15 år - 19-20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Flæsland, Bernt Johan Klubb Hordaland Skikrets Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Klette, Olav Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Thorsen, Tom Kristian Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - 19-20 år Øvelse annet

Kohort 8 - 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berg, Bente Kristin Klubb Hordvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge-Soldal, Stig Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Dyrhovden, Ruben Klubb Samnanger IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Foss, Martin Klubb Samnanger IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Helge Klubb Hordvik IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Holdhus, Martin Klubb Samnanger IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Langeland-Drevsjø, Nicholas Theo Klubb Samnanger IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Otterholm, Tarjei Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Totland, Ove Klubb Samnanger IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Ingunn Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01