Hopp til innhold

VARGARRENNET

Vargarrennet - Eit tradisjonsrikt renn som i år vert arragert i fristil av IL Vargar

  • Når: 27.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Voss Ski- og Tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grindedal, Skage Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Brage Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Viljar Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Tage Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Thale Bøe Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæten, Unn Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Thea Mathilde Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Totland, Tiril Ure Klubb Eldar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort 15-junior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Trude Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Femsteinevik, Arnt Ove Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Flæsland, Bernt Johan Klubb Hordaland Skikrets Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Fosse, Unni Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Klette, Olav Klubb Viljar, IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Mostraum, Johnny Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Rusten, Magnar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Slettemark, Kjartan Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Totland, Arne Klubb Eldar IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Tveito, Tore Klubb Voss IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Vaksdal, Arnt Roger Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15-junior Øvelse Fri

Kohort 8-14år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Bakketun, Torbjørn Tveit Klubb Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Berg, Bente Kristin Klubb Hordvik IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Dukstad, Sveinung Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Døssland, Børge Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ferning, Erik Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ferning, Matilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Glesnes, Kjerstin Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Granqvist, Åsa Johanna Klubb Ulvik IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Grindedal, Leif Bjørn Finden Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Haugen, Helge Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Kahrs, Ingvild Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Knapstad, Ørjan Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Larsen, Eivind Farestveit Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Leiren, Ståle Klubb Hordvik IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Otterholm, Tarjei Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ree, Bjørg Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Vargar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Slettemark, Kjartan Klubb Vargar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Staveland, Elfrid Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri
Navn Årdal, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Kohort 8-14år Øvelse Fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tvilde, Hans Klubb Bjørgum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02