Hopp til innhold

UTSATT! Bavallsrennet

Grunna nye retningslinjer, så må kretsrenn utgå, sidan deltaking ikkje skal gå på tvers av kommounegrenser for denne perioden, gjeldane frå 20. januar inntil nye retningslinjer. Registrering av oppmøte på arrangement: Som følgje av korona-retningslinjene så må alle som er til stades på arrangementet registrerast med namn og telefonnummer (deltakarane er registrert gjennom min idrett-påmelding) Dette for å sikre eventuell smittesporing om dette skulle være aktuelt. På arrangementa til Hordaland Skikrets – alpint vil registreringa skje gjennom Vipps og qrona.nif.no

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 24.01.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eikeland, Petter Hellevig Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Farsethås, Halvor Heierland Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Farsethås, Sverre Heierland Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Trellevik, Kristoffer Julius Andresen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eikeland, Petter Hellevig Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trellevik, Kristoffer Julius Andresen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rykkje, Ida Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01