Hopp til innhold

KM Korlevoll friteknikk

Korlevoll IL ønsker velkommen til KM fri teknikk lørdag 13. mars. Start fra 11.00 (Kohort A) på Korlevoll skistadion. Se innbydelse for mer info. :-)

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Korlevoll
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kohort C smørere Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermann-Fossli, Iver Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermann-Fossli, Ola Klubb Uskedalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Amund Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerald, Emil Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Emil Klubb Røldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Totland, Jermund Ure Klubb Eldar IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hakestad, Oliander Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamre, Ola Klubb Røldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Aksel Rudi Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Viljar Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Davidsen, Mathias Horne Klubb Røldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Peder Sundal Klubb Rosendal TL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løyning, Anna Opedal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løyning, Mari Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Ailinn Karin Naasen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerald, Guro Blikberg Klubb Eldar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Cecilie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermann-Fossli, Ebba Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakestad, Othilie Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermann-Fossli, Anna Klubb Uskedalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lægreid, Maya Larsen Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Anja Naasen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Totland, Tuva Ure Klubb Eldar IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Amalie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjelland, Kristi Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Thea Mathilde Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort A ledere 8 til 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Fareth Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Askeland, Rune Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Therese Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Berge-Soldal, Stig Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Bøe, Tor Even Klubb Viking, TIF Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Daltveit, Ståle Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Engevik, Kjell-Inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Ersland, Øystein Klubb Ternen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Fossli, Christoffer Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Galaaen, Berit Marie Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Gjeraldstveit, Helga Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Guldbrandsen, Jan Erik Klubb Viking, TIF Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hakestad, Håvard Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hakestad, Anita Moen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hamre, Tore Klubb Røldal IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hamre, Annbjørg Opedal Klubb Røldal IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Anders Nydal Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hermann, Monica Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Kahrs, Ingvild Klubb Viking, TIF Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Klette, Marius Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Lunde-Brattebø, Hilde Klubb Bulken IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Næsheim, Arnhild Klubb Røldal IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Osa, Bjarte Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Lene Ringheim Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Seim, Håkon Klubb Voss IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Skjelbreid, Ann Elen Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Sæbøe, Valborg Helen Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Tangen, Håvard Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Ure, Monica Klubb Eldar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Utne, Øyvind Klubb Rosendal TL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Vad, Kristine Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort A ledere 8 til 14 år Øvelse annet

Kohort B ledere 15 år og eldre - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Engevik, Stian Klubb Hordaland Skikrets Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Femsteinevik, Arnt Ove Klubb Hålandsdal IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Flatebø, Reidar Klubb Vargar IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Fosse, Unni Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Gjerald, Britt Ragnhild Blikberg Klubb Eldar IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Halvorsen, Espen Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Namtvedt, Inge Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Namtvedt, Karin Cecilia Knuut Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Rusten, Magnar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Skjerven, Asle Klubb Voss IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Steen, Kaja Emilie Klubb Fana IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Søllesvik, Tommy Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Thorsen, Tom Kristian Klubb Modalen Idrettslag Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort B ledere 15 år og eldre Øvelse annet

Kohort C smørere - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Alvær, Kenneth Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Fjellskålnes, Jørn Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Fjellskålnes, Grethe Nerdalen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Haugland, Kjell Olav Klubb Viking, TIF Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Klette, Nils Klubb Ørnar IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Kristiansen, Eirik Gaard Klubb Viking, TIF Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Larsen, Magnar Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Myklebust, Åse Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Reigstad, Lars Braathen Klubb Osterøy IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Ripel, Laila Tatiana Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort C smørere Øvelse annet
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort C smørere Øvelse annet

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsvik, Eirik Eriksen Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03